Krepšinio aikštelėje

Sausio 28d. gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp buvusių gimnazistų, o dabar jau studentų, ir dabartinių gimnazijos mokinių.

Konkursas ,,Dainų dainelė” 2020

TV konkursas ,,Dainų dainelė” - vienas seniausių ir daugiausia dalyvių pritraukiantis dainavimo konkursas. Šiuo konkursu siekiama puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabius moksleivius tobulėti. Šiame konkurse dalyvauja daug dainuojančio jaunimo, tad ir konkurencija labai didelė. Jaudulys, dainos atlikimas, džiaugsmas – tai ir mokymasis valdyti savo jausmus. Dalyviai yra vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, repertuaro pasirinkimą, interpretavimą, artistiškumą, sceninę kultūrą.
 Šiais metais mūsų gimnazijos vardą ,,Dainų dainelėje” skelbė solistė, ketvirtos klasės mokinė Austėja Guiskytė. Ji atliko tris dainas, kurios skirtingos charakteriu, nuotaika, išraiška (tai lietuvių liaudies daina ,,Oi tu ieva, ievuže”, aranžuota G. Kalino, T. Makačino ,,Vėjas man pasakė” ir V. Kernagio bei D. Saukaitytės ,,Rugpjūčio žemuogės”). Nėra lengva sudainuoti įvairaus pobūdžio dainas, bet įdomu mokytis. Dainavimo metu imi geriau pažinti save, savo jausmus, didelį dėmesį skiri teksto analizei, mokaisi visumą perteikti klausytojui.
 Dėkoju Austėjai ir linkiu siekti savo svajonės – toliau mokytis muzikos. Nuoširdžiausi sveikinimai!

Muzikos mokytoja Asta Remeikienė

Apsikabinimų diena

Sausio 21 dieną visame pasaulyje minima šventė – Tarptautinė apsikabinimų diena.

Susitikimas su žurnalistu Mindaugu Jackevičiumi

Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko projekto „Drąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ renginys – susitikimas su žurnalistu, portalo lrt.lt vyriausiuoju redaktoriumi Mindaugu Jackevičiumi, kuris, beje, yra kilęs iš Kupiškio rajono ir baigęs Subačiaus vidurinę mokyklą (dabar gimnazija).

Laisvės gynėjų diena

Gabija: Mes per pirmą pamoką uždegėme žvakutes ir pagerbėme žmones, kurie žuvo Sausio 13-ąją. Per ketvirtą pamoką žiūrėjome filmuką, dainavome dainą bei klausėmės istorijos mokytojos pasakojimo. Ši diena yra skirta pagerbti žmones, kurie žuvo dėl Lietuvos laisvės.