Virtualus skaitytojų protų mūšis

Balandžio 24 d. nuotoliniu būdu vyko tarpmokyklinis skaitytojų protų mūšis „Nuo Kotrynos Zylės mitologijos iki Lois Lowry distopijos“. Skaitymams buvo parinkta – lietuvės Kotrynos Zylės mitologinis romanas „Sukeistas“ ir distopinis amerikiečių rašytojos Lois Lowry „Siuntėjo“ knygų ciklas. Vienu metu prisijungė 30 mokinių – skaitytojų iš Kupiškio r. ir Anykščių r. bendrojo ugdymo mokyklų. Mūsų gimnaziją atstovavo pirmokai gimnazistai: Izabelė Gromakovaitė, Haroldas Žalnieriūnas, Orinta Aleknaitė, Gabija Jankauskaitė ir Gabrielė Kurulytė. Protų mūšio dalyviai atsakinėjo į klausimus apie perskaitytas knygas, išsakė pozicijas apie knygų personažus, tam tikrus jų veiksmus, apibūdino knygas.
 Virtualioje erdvėje, protų mūšio dalyviai įvertinti individualiai. Ypač džiagiamės Orintos ir Gabijos sėkme, gimnazistės tapo skaitytojų protų mūšio nugalėtojomis.

Bibliotekininkė Jolanta Glemžienė

Informuojame, kad ugdymas(-is) gimnazijoje karantino laikotarpiu organizuojamas nuotoliniu būdu pagal ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašo nuostatas.

Informaciją nuotolinio ugdymo klausimais teikia:

Raštinė -  telefonu (8 459) 35046

Direktorius Virgilijus Žilinskas - telefonu +370 611 51697.

Gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Nuotolinio ugdymo klausimais, susijusiais su informacinių technologijų naudojimu, konsultuos skaitmeninių technologijų administratorius Gintaras Stankevičius. Su juo susisiekti galima elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. ir/ar Tel: 8 459 35046.

Psichologinės pagalbos teikimas karantino laikotarpiu

Sėkmė olimpiadoje

Šių metų kovo 6-7 dienomis Druskininkuose vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams.

Makaronų tiltai 2020

Vasario 26 d. gimnazijoje vyko nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai 2020“ atrankos etapas.

Ekonomikos ir verslo olimpiada

Vasario 28 d. Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas.
 Mūsų gimnazijos III klasės mokiniai Kasparas Valauskas ir Geraldas Minkevičius dalyvavo šios olimpiados regioniniame etape ir užėmė III vietą.

Mokytoja Inga Inapienė