Birželio 14 dienos paminėjimas

Istorinės atminties akcijoje, Gedulo ir vilties dienos renginyje Kupiškio Lauryno Stuokos -Gucevičiaus aikštėje skambėjo ir gimnazisčių atliekamos dainos.

14 2Lietuvai dainas dovanojo Urtė Kalamažnikaitė su savo mama Vaiva Kalamažnikiene. Jos padainavo Kupiškio krašto dainą ,,Kikili". Ši daina apie jaunystę, meilę. Dainos tekstas liudija, kad jausmų sunaikinti negalima.

Solistė Austėja Guiskytė atliko tris šiuolaikines dainas, skirtas Lietuvai. Austėjai akomponavo akordeonistas Vytenis Danielius. Būdama renginyje ir klausydama dainų džiaugiausi mūsų gimnazijos mokinėmis.Urtės ir Austėjos įkalbinėti dalyvauti renginyje nereikėjo. Merginoms pačioms buvo svarbu dalyvauti istorinės atminties akcijoje.

Muzikos mokytoja Asta Remeikienė