Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis

 Gimnazijoje pradėtas įgyvendinti ilgalaikis projektas ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“. Projektas tęsis iki 2022 metų gruodžio 31d.
 Nepakankamu fiziniu aktyvumu pasižymi beveik visos Kupiškio bendruomenės grupės, todėl įgyvendindami šį projektą stiprinsime miesto bendruomenės supratimą, kad fizinis aktyvumas yra kiekvieno žmogaus ir bendruomenės vertybė. Projekto tikslinės grupės yra vaikai ir jaunimas, suaugusieji ir neįgalieji. Projekto dalyviams vyks nemokamos aerobikos bei gimnastikos fizinio aktyvumo pratybos, įvairios sporto varžybos, kurias organizuos ir ves gimnazijos fizinio ugdymo mokytojos Rita Grigaliūnienė, Irena Grinienė, Ingrida Tuskienė. Vaikai ir jaunimas Anykščių baseine ,,Bangenis“ plaukimo trenerių mokomi plaukti (šią sritį kuruoja socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė).
 Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir stiprinti sveikatą.

Projekto vykdymo grupė