Tarptautinė muzikos diena

 Kiekvienais mokslo metais gimnazijos iniciatyvūs moksleiviai mini spalio 2 dieną – Tarptautinę muzikos dieną.

 Šiemet šią dieną gimnazistai paskyrė kompozitoriaus, chorvedžio, lietuviškos profesionaliosios muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti.
 Trečios klasės gimnazistės Augustina ir Gabrielė papasakojo apie Juozo Naujalio nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai, apie draugystę su kunigu ir poetu Jonu Mačiuliu – Maironiu. Juk be šių puikių asmenybių neskambėtų ,,Lietuva brangi“, ,,Už Raseinių ant Dubysos“ dainos. Grupė gimnazistų (Emilija, Rugilė, Justinas, Gabrielė, Agnė, Augustina, Gabrielė, Monika) ir mokytojai, kuriems buvo smalsu ateiti ir pasveikinti vieni kitus su šia švente, dainavo J. Naujalio ir Maironio dainą ,,Už Raseinių ant Dubysos“.
 Kitomis pertraukomis skambėjo muzikuojančių gimnazistų muzika. Ketvirtokės Dominykos Malinauskaitės sukurtus kūrinius atliko instrumentinė grupė (atlikėjai Aušrinė, Dominyka, Povilas, Severijus, Matas).Grojo ir dainavo ketvirtokai Agnė, Gabija, Lukas, mokytoja Asta.
 Dėkoju gimnazistams už šią dieną. Džiaugiuosi aktyviais, besidžiaugiančiais ir kitus džiuginančiais šios gimnazijos mokiniais. Tikiuosi, kad kitą kartą praeinantys pro šalį gimnazistai stabtelės ir paklausys savo bendraamžių pasirodymų, turės drąsos ir patys muzikuoti. Nesvarbu, ar žmogus klauso repo, džiazo ar neoklasikos, jis žino, kas yra klasikinė muzika, galėtų išvardinti garsius kūrinius ir kompozitorius.
 Būkime jaunatviški, smalsūs, pagarbūs vieni kitų veiklai, domėkimės, kurkime, muzikuokime, atbuskime.

Mokytoja Asta Remeikienė

20191002010 20191002013  

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos