Įdomios išvykos ir naujos patirtys

 Rugsėjo 18d. mūsų gimnazijos dailės mokytoja Lena Zinienė, technologijų mokytoja Gitana Vaičiutė ir antrokės gimnazistės Monika Gabriūnaitė, Gabrielė Špiegytė, Gabrielė Budrytė ir Adelija Mažylytė dalyvavo Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijoje vykusioje dailės ir technologijų dienoje ,,RO-PIŠKIS“.

 Diena buvo skirta Rokiškio 520 metų gimtadieniui paminėti. Mokinės ir mokytojos dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, iš įvairiausių medžiagų kūrė sveikinimus Rokiškio miestui gimtadienio proga. Dienos renginius organizavo ir kūrybinėms dirbtuvėms vadovavo Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos dailės ir technologijų mokytojas Linas Augulis.

rokiškis1 (2) rokiškis1 (3) 

 O rugsėjo 20d. grupelė II – IV klasių mokinių su dailės mokytoja Lena Ziniene ir muzikos mokytoja Asta Remeikiene buvo išvykę į Kauną, į XI tarptautinį vaikų ir jaunimo folkloro festivalį „Baltų raštai - 2019“. Festivalis skirtas lietuvių tautosakos rinkėjo ir leidėjo Antano Juškos 200 metų sukakčiai paminėti.

Kaunas1 kaunas 2

 Gimnazistai stebėjo teatralizuotą pasaką „Trivainėlis“, kurią atliko mažieji aktoriai, apžiūrėjo nuotraukų parodą „Sustabdytos „Baltų raštų“ akimirkos“ Kauno tautinės kultūros centre. Taip pat išklausė seminarą „Baltų kultūros reliktai tautodailėje, kalboje, muzikoje“. Dieną vainikavo koncertas „Aš – dainų špilmonėlis“ Kauno technologijos universitete.

Tekstas ir nuotraukos mokytojos Lenos Zinienės