Imatrikuliacija

  Rugsėjo 27d. vyko tradicinė gimnazijos šventė Pirmokų imatrikuliacija, arba krikštynos.

 Pirmiausia antrokai gimnazistai pirmokus supažindino su gimnazijos istorija, visi pasivaikščiojo po Kupiškį ir susipažino su buvusiais gimnazijos pastatais. Sugrįžus vėl į gimnaziją prie paminklo kupiškėnui architektui Laurynui Stuokai – Gucevičiui pirmokai iškilmingai prisiekė būti verti gimnazisto vardo. Vėliau visi susirinko į aktų salę. Vyko viktorina, pirmų klasių prisistatymai bei vaidinimai. Viktorinos klausimai buvo originalūs, išradingi. Pavyzdžiui, kiek gimnazijos langų yra į Vytauto gatvę arba kiek mokytojų porų dirba gimnazijoje. Pirmų klasių kuratorė Janina Vildžiūnienė gavo užduotį apibūdinti kiekvieną auklėtinių klasę, bet apibūdinimas turėjo prasidėti tos klasės raide.

 Buvo šaunu stebėti pirmokus, kaip jie atliko užduotis. Iš pradžių jie buvo nedrąsūs, bet pamažu išdrąsėjo. Patiko, kai visi pirmokai vieningai ir gerai nusiteikę dainavo gimnazijos himną.
 Renginio pabaigoje visiems pirmokams buvo įteikti diplomai ir visi pasveikinti tapę tikrais gimnazistais.

Milda Jankauskaitė, Ilona Klypaitė, IIe klasė

2019092706 2019092718 

2019092728 2019092735

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos