Bėgimo šventė

 Rugsėjo 13 d. Kupiškyje vyko bėgimo šventė olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti.

 Dalyvauti bėgime užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius - daugiau kaip 600 įvairaus amžiaus bėgimo entuziastų iš Kupiškio ir Kaišiadorių. Į sporto šventę atvyko ir visus susirinkusiuosius pasveikino praeityje gerai žinomas stajeris, buvęs kupiškėnas Aleksandras Antipovas.
Mūsų gimnazijos komandoje - 28 bėgimo entuziastai ir visas būrys savanorių, padėjusių varžybų organizatoriams.
Visi varžybų dalyviai gavo atminimo medalius. Savo amžiaus grupėje UAB „Stiklita“ pagamintus nugalėtojų medalius išsidalino gimnazijos bėgikai Austėja Mikalauskaitė (IIe klasė) ir Alanas Šablickas (IIIa klasė) iškovoję I-ąsias vietas, Dija Lukšytė (IIIb klasė) laimėjusi II-ąją vietą bei Gabija Kondrotaitė (IVc klasė) pelniusi III-ąją vietą.

Fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Tuskienė

DSC 0014 DSC 0034 

DSC 0538 DSC 0869 

Vaido Juodzevičiaus nuotraukos