Raštingiausi

 Gimnazijoje jau tradicija yra tapęs konkursas ,,Raštingiausias mokinys“.

 Šiais mokslo metais šis konkursas irgi vyko. Dar balandžio mėnesį visi I – III klasių gimnazistai rašė diktantą. Raštingiausiais mokiniais tapo 21 gimnazistas, kuris diktantą parašė be klaidų arba padarė 1-3 klaidas.
 Raštingiausi gimnazistai: diktantą parašė be klaidų Ingeborga Jakšytė, IIc, ir Aušrinė Uckutė, IIId, po vieną klaidą rašydamos diktantą padarė Eva Juodelytė, Ig, Jorigė Pranckūnaitė, Ig, Vesta Steponavičiūtė, Ig, Agnė Telksnytė, Ig, Gabrielė Budrytė, Ih, Gabija Dragūnaitė, IIIa, Erika Stukaitė, IIIc, po dvi klaidas padarė Ūla Vapšytė, Ie, Raminta Kurulytė, IIc, Augustina Zabukaitė, IIc, Akvilė Vasilenkaitė, IIIc, Aistė Zablockytė, IIIa, Agnė Repečkaitė, IIId, po tris klaidas diktante padarė Tomas Jelinskas, Ih, Eitarė Laužikaitė, Ie, Odeta Jurevičiūtė, If, Adelija Mažylytė, If, Lauryna Žvybaitė, If, Giedrė Gedminaitė, IIb.

Mokytoja Jolanta Kireilytė