Praktiniai mokymai ,,Aktyvus jaunimas“

 Birželio mėnesį mūsų gimnazijoje toliau vyksta mokymai moksleiviams ,,Aktyvus jaunimas“.

 Tai jaunimo informavimas ir švietimas, siekiant paskatinti juos aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose. Mokymus veda psichologė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų vadovė Lina Straukė. 

Visą dieną mokiniai atliko įvairias užduotis, skatinančias pilietiškumą, aktyvumą, savęs pažinimą. Mokymų metu mokinai kūrė dabartinio lietuvio portretą, kalbėjo apie vertybes ir kas gyvenime svarbu. Daugumai patiko žaidimai ,,Vertybių aukcionas“, ,,Kurk sentencijas“, ,,Liftas“, taip pat patiko bendrauti su koordinatore, analizuoti dainas. 

 Mokiniai kalbėjosi apie baimių įveikimą ir praktiškai bandė plėsti savo komforto zoną, kas tikrai nebuvo lengva, nes išdrįsti padaryti tai, ko nesi pratęs, sudėtinga.
 Mokymų dienos pabaigoje mokiniai palinkėjo vieni kitiems būti savimi, aktyviai veikti, nuoširdžiai bendrauti, ne tik klausyti, bet ir išklausyti, būti pilietiškiems ir pakantiems vienas kitam.

 Augustina Zabukaitė, II klasė

100 0788 100 0794 100 0842 100 0849 Autorės nuotraukos