Šarūnės patirtys

 Gegužės 5d. aktų salėje vyko susitikimas su buvusia gimnazijos mokine Šarūne Pečiukėnaite.

 Šarūnė vos pernai baigė mūsų mokyklą, tačiau nėjo, kaip daugelis, tradiciniu keliu. Ji pasirinko metus po mokyklos baigimo praleisti savanoriaudama. Šiuo metu Šarūnė jau pusė metų gyvena Prancūzijoje ir savanoriauja. Susitikimo su gimnazistais metu Šarūnė dalijosi savo patirtimi bei žiniomis apie tarptautinę savanorystę su Europos Solidarumo Korpusu, ,,gap year” nauda bei galimybėmis. Dalijo patarimus planuojantiems ,,pasiimti” laisvus metus ir išbandyti kažką panašaus. Įkvėpė bei padrąsino gimnazistus nebijoti priimti netradicinių sprendimų ir pasikliauti savimi.
 Iš šio susitikimo gimnazistai tikrai išėjo su didesniu užsidegimu, noru ir ambicijomis siekti savo tikslų. Jiems Šarūnė – sėkmingai savo svajones pildančio žmogaus pavyzdys. Dauguma gimnazistų kartu su Šarūne dar pernai vaikščiojo tais pačiais mokyklos koridoriais.
 Dėkojame Šarūnei už įdomią, įkvepiančią ir informatyvią pamoką.

Agnė Repečkaitė, IIId klasė

100 0706 100 0704 Autorės nuotraukos