Psichologo Arūno Norkaus seminaras

Gegužės 7d. IV klasių mokinių tikslinei grupei, mokytojams bei gimnazijos darbuotojams vyko seminaras ,,Streso ir stresinių situacijų valdymas“. Seminarą vedė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato psichologas Arūnas Norkus.

IV klasės mokiniai seminaro metu sutelkė dėmesį į tai, kaip įveikti egzaminų baimę. Kalbėjosi, diskutavo, atliko pratimus, kitas praktines veiklas. Su mokytojais ir gimnazijos darbuotojais psichologas kalbėjosi, kaip valdyti, kontroliuoti jausmus, emocijas. Gavo gyvenimiškų patarimų, kad nieko nereikia atidėlioti ateičiai, reikia gyventi čia ir dabar. Mokytojai pozityviai įvertino psichologo paskaitą.
 Šis seminaras vyko įgyvendinant projekto ,,Sveikos gyvensenos skatinimas Kupiškio raj. savivaldybėje“ veiklas. Projekto tikslas – padidinti tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygį bei suformuluoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius. Vykdyti veiklas, stiprinančias Kupiškio raj. savivaldybės gyventojų sveikatos raštingumą.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

2019050701 2019050707 Gintaro Stankevičiaus nuotraukos