Kūrybos erdvės 2019

 Balandžio 24d. gimnazijoje atidaryta tradicinė dailės kūrinių paroda ,,Jungtys“.

 Savo kūrybą eksponuoja Kupiškio raj. mokyklų dailės ir technologijų mokytojai Rimgailė Laskauskaitė, Rita Laskauskienė, Audronė Užtupienė, Rima Kalinkienė, Lena Zinienė, Genia Vaičikauskienė, Silvija Stukienė, Lina Riaubienė, Evaldas Bagdonavičius, Eimutis Sarsevičius, Algirdas Venckus, Saulius Morkūnas. Kiekvieno mokytojo darbai įdomūs, saviti, skirtingi. Tai tapyba, keramika, medžio dirbiniai. Tapybos technikos įvairios: akvarelė, aliejus, akrilas, foto ir akvarelė.
 Parodos kuratorė gimnazijos dailės mokytoja Lena Zinienė (pasirūpinusi ir visų darbų eksponavimu) džiaugiasi, kad tokia paroda pirmą kartą surengta mūsų mokykloje, kad mokytojai išdrįsta parodyti savo kūrybą, kad tai įkvepiantis pavyzdys ir mokiniams. Mokytoja džiaugiasi, kad tęsiasi bendradarbiavimas su miesto viešąja biblioteka, o parodos pavadinimas ,,Jungtys“ atspindi dailės ir technologijų mokytojų bendradarbiavimą.
 Mokytojų dailės kūrinių parodą galima apžiūrėti gimnazijos centrinio pastato antrame aukšte. Paroda veiks iki gegužės 31d.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

100 0665 100 0680 100 0686 100 0670 100 0699 100 0700 Gintaro Stankevičiaus nuotraukos