Per Atlantą. Lietuvos ir JAV draugystės amžius

Edukacinės pamokos gimnazijoje – vienas įdomesnių būdų mokytis kitaip ir pažinti pasaulį.

Taigi, Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos – muziejaus iniciatyva Lietuvos mokyklų mokiniai gali susipažinti su keliaujančia paroda „Per Atlantą. Lietuvos ir JAV draugystės amžius“. Šią parodą rengė šešių bibliotekos – muziejaus istorikų komanda, kurioje dirbo ir Lietuvos istoriją tyrinėjantis mokslininkas iš JAV Charles Perrin.
 Balandžio 19d. mūsų gimnazijos mokiniai susipažino su 11 išskleidžiamų stendų, kurie informatyviai ir kūrybiškai liudija apie pakankamai seną ir nuoširdžią Lietuvos ir JAV draugystę, kuri trunka jau daugiau nei 100 metų. Be to, bibliotekos – muziejaus darbuotojo p. Arūno Antanaičio paraginti gimnazistai pateikė klausimus, atsakinėjo į juos. Edukacinė pamoka buvo paįvairinta trumpais video įrašais, Jono Meko sukurtais trumpametražiais filmukais.
 Po edukacinės pamokos gimnazistai džiaugėsi, kad galėjo žinomus dalykus pamatyti kitoje šviesoje, sužinoti naujų faktų apie iškilias istorines asmenybes.

Anglų kalbos mokytoja Violeta Urbelienė

2019041803 2019041804 2019041811 2019041812

Violetos Urbelienės nuotraukos