Žemės diena

 Kovo 20 dieną gimnazijoje vyko tradicinis respublikinis gabių vaikų edukacinis renginys „Žemė, ugnis, vanduo, oras ir mes“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

 Renginio dalyviai: Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazija (dvi komandos), Molėtų gimnazija, Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija ir mūsų gimnazijos mokiniai. Renginio atidarymo metu visus susirinkusius pasveikino Kupiškio rajono meras D. Bardauskas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja J. Trifeldienė, gimnazijos direktorius V. Žilinskas. Meninę programėlę dovanojo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyriaus mokinukai, lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ dalyviai (mokytoja Dalia Kaktienė). Jie tarmiškai papasakojo penkias nuotaikingas istorijas.
 Edukacinio renginio dalyviai sprendė biologijos, fizikos ir chemijos uždavinius, atliko praktinius darbus bei dalyvavo „Protų mankštos“ rungtyje.
 Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Rokiškio Juozo Tumo -Vaižganto gimnazijos I komanda, antroji vieta atiteko tos pačios gimnazijos II komandai, trečiąją vietą iškovojo Molėtų gimnazijos komanda. Mūsų gimnazistai liko ketvirti.

Chemijos mokytoja Loreta Šilinienė

 100 0251  100 0239 100 0250 100 0279 100 0284 2019032017 2019032024 visi

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos