Informacinių technologijų turnyras

 Kovo 7d. mūsų gimnazijoje bei Povilo Matulionio progimnazijoje  vyko  Kupiškio rajono moksleivių informacinių technologijų turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Jau tradiciniu tapusį turnyrą organizuoja ir užduotis parengia rajono mokyklų informacinių technologijų mokytojai. IT turnyre dalyvavo 75 V – X klasių mokiniai iš įvairių Kupiškio rajono mokyklų. 
 Mūsų gimnazijai atstovavo po penkis mokinius iš pirmų ir antrų  klasių. Pirmiausia visi mokiniai atliko 20 klausimų teorinį testą. Vėliau  turnyro dalyviai savo amžiaus grupėje atliko įvairias užduotis naudodamiesi MS Office programomis. Praktiniai užduočiai atlikti buvo skirta 1val. 30 min.  IX - X klasių mokiniai užduotis atliko naudodamiesi MS Word ir MS Excel programomis. 
Džiaugiamės mūsų mokinių pasiekimais. IX bei X klasių grupėje mūsų gimnazijos mokiniai užėmė pirmąsias keturias vietas. IX klasių grupėje geriausiai pasirodė Adelija Mažylytė, Karolis Lapinskas, Laurynas Balys. X klasių grupėje prizines vietas užėmė Indrė Samulionytė, Kasparas Valauskas, Tomas Kurkauskas. 
 
                    IT mokytoja Jurgita Mažylienė
IMG 0248 IMG 0249
Evaldo Uckaus nuotraukos