Verslumo diena su VGTU dėstytojais

 Vasario 15 dieną antrų klasių gimnazistai ir Alizavos pagrindinės mokyklos dešimtokai drauge su VGTU dėstytojais mokėsi verslumo, dalyvavo įvairiose interaktyviose veiklose.

 Mokyklinių ekonomikos žinių interaktyvų pakartojimą, visus mokinius įtraukiantį protų mūšį organizavo ekonomikos mokytojas Darius Mažylis. Dalyviai ne tik parodė ekonomikos žinias, bet ir paminėjo artėjančią Vasario 16-tąją. Vienas protų mūšio turas buvo skirtas Lietuvos istoriniams įvykiams, svarbioms asmenybėms bei vietoms, kurios įamžintos lietuviškuose piniguose ir kolekcinėse monetose. Visas prizines vietas užėmė IIb klasės komandos. Prie komandų sėkmės prisidėjo ir sirgaliai, puikiai išsprendę ekonomikos kryžiažodį. Nugalėtojų komandas ekonomikos mokytojas apdovanojo medumi iš savo bityno.

 Antroji verslumo dienos dalis buvo skirta paskaitoms, praktinėms užduotims bei žaidimams. Jurga Vestertė, Verslo vadybos fakulteto lektorė, supažindino su asmeninio laiko valdymo įgūdžių formavimo ypatumais, dr. Jonas Šaparauskas, Statybos fakulteto docentas, mokiniams pateikė uždavinį, „Kaip pasirinkti geriausią baseino projektą“, dr. Nijolė Maknickienė, Verslo vadybos fakulteto docentė, vedė praktinę paskaitą - simuliaciją prekyba kriptovaliutomis realiu laiku demo platformoje „Ramybė baigėsi – kriptovaliutų era!“
 Baigiamoji informatyvios ir įdomios dienos dalis – psichologinis žaidimas „Pasirink verslo partnerį“. Šio žaidimo metu mokiniai priėjo prie labai svarbios išvados: negalima spręsti apie žmogų iš pirmo žvilgsnio, neišsiaiškinus visos informacijos, nepatikrinus faktų.
 Apibendrindami renginį mokiniai išsakė daug pozityvių minčių apie renginio kokybę, aktualumą ir naudą. Ypač visiems patiko mokytojo D. Mažylio protų mūšis ir linksmi filmukai. Mokiniai pageidavo daugiau tokio pobūdžio renginių, kurių metu galima gauti naujų žinių, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, lavinti kūrybiškumą.

Mokytoja Zita Griškevičiutė

2019021510 2019021507 2019021502 2019021501 102 0069 2019021508 Gintaro Stankevičiaus nuotraukos