Laisvės pamokos Lietuvos istorijoje 

 Vasario 13 dieną istorijos pamokos antrokams gimnazistams  buvo kiek kitokios nei įprastai.  Mokiniai istorijos mokėsi varžydamiesi   protų mūšyje ,,Laisvės pamokos Lietuvos istorijoje“, skirtame Valstybės atkūrimo dienai paminėti.
 Renginio vedėjos Rūta Vizbaraitė (IIId) ir Agnė Repečkaitė (IIId) supažindino gimnazistus su Lietuvos politinėmis aplinkybėmis 1918 metais. Sugiedojusios Lietuvos himną,  antrų klasių komandos kibo į užduotis.  Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus iš XIX-XX a. Lietuvos laisvės kovų istorijos. Protų mūšio III turo klausimai buvo susiję su Kupiškio krašto istorija, asmenybėmis, lankytinomis vietomis. Atsakymus vertino IIId klasės gimnazistai: Gabija Dolgovaitė, Ieva Gladutytė, Austina Navickaitė, Lukas Kavaliauskas, Matas Matuzevičius. Komandų sirgaliams taip pat buvo paruošta užduotis: jie turėjo teisingai sudėti gimnazijos himno žodžius. Greičiausiai atlikti sirgalių užduotį pavyko IIa klasės merginoms. Protų mūšį ,,Laisvės kovos Lietuvos istorijoje" laimėjo IIb klasės penketukas: Gabija Rožėnaitė, Roberta Vanagaitė, Kasparas Valauskas, Geraldas Minkevičius ir Enrika Baronaitė. Komandų dalyviai apdovanoti tautinės atributikos ženkleliais bei Kupiškio rajono verslo ir turizmo informacijos centro dovanomis. 
Mokytoja Inga Sakalauskienė
 
2019021317 2019021324 2019021326 2019021337 2019021342 2019021336 Gintaro Stankevičiaus nuotraukos