Gabijos dailės darbų paroda

 Sausio 18d. atidaryta abiturientės Gabijos Naikauskaitės personalinė dailės darbų paroda.
101 9935Eksponuojami  šeši tapybos darbai. Kiti darbai yra mažesnio formato, tarsi eskizai, minčių fiksavimai. Kaip teigia dailės mokytoja Lena Zinienė, Gabija išsiskiria savitu objektų vaizdavimo būdu, sąmoningai besiformuojančiu savitu braižu.
 Gabijos mokslo draugė Jogilė Einorytė sako, kad ją labiausiai žavi Gabijos pastovumas, išskirtinė stilistika, jau atpažįstamas darbų braižas. Žavi kūrybinių darbų gelmė, paslaptis, kiekvienas Gabijos piešiniuose turi surasti kažką savo. Jogilė sako, kad Gabija ramus žmogus, labai kruopščiai piešia, turi daug minčių, plačios pasaulėžiūros, didelė asmenybė. Gabijai piešinys tampa susikurtos atmosferos dalimi, jos išraiška. ,,Pasiklydusi gyvatė žaidžia su tavo galva“ – Jogilei labiausiai patinkantis eskizas.
 Pati Gabija kukliai kalba apie save, savo kūrinius. ,,Dviejų veiklų – kūrybos ir mokslo – vienu metu suderinti neišeina. Jei piešiu, tada nesimokau, kai mokausi, tada nepiešiu“, - pasakoja Gabija. - Piešdama klausausi muzikos, nes tada lengviau piešti.“ Gabija kritiškai vertina savo darbus: mato klaidų, ką reiktų pataisyti, nori išbaigtumo. Turi svajonę – studijuoti Dailės akademijoje.
 Gabijos darbus galima apžiūrėti gimnazijos priestato pirmame aukšte.
 
 
101 9937 101 9938 101 9942 101 9953