Dovanos bibliotekai ir skaitytojų rinkimai

 Knyga – puiki dovana kiekvienam, o padovanota knyga bibliotekai suteikia nuostabių akimirkų, skaitymo ir pažinimo džiaugsmą daugeliui skaitytojų.


 Šiemet vykusios akcijos ,,Knygų Kalėdos“ metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 28 naujos knygos. Knygas dovanojo I–IV gimnazijos klasės, atskiros mokinių grupės, mokytojai, gimnazijos darbuotojai. Per aštuonerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus mūsų gimnazijos bibliotekai padovanota 380 knygų.
 Sausio 11d. vyko akcijos ,,Knygų Kalėdos“ baigiamasis renginys. Mokiniai pristatė knygas, kurias dovanojo bibliotekai, dalinosi skaitymo įspūdžiais, samprotavo, kodėl svarbu skaityti. Matematikos mokytoja Zita Griškevičiutė dalinosi mintimis, kada ir kokias knygas ji skaito.
 Bibliotekininkės išrinko 2018 metų geriausius skaitytojus. 2018 Metų skaitytoja tapo Irena Kucinaitė (IVc). III-IV klasių grupėje geriausiais skaitytojais išrinkti Laura Puciataitė (IVc), Justina Kondrotaitė (IVc), Rugilė Sirvydytė (IIIa). I-II klasių grupėje geriausiais skaitytojais išrinkti Gabija Jasčenskaitė (IIb), Augustina Zabukaitė (IIc), Eisvydė – Emilija Nakaitė (IIa), Irmantė Kučinskaitė (Ih), Monika Gabriūnaitė (Ig). Daugiausia knygų 2018m. perskaitė IVc, IVa, ir IIIa klasės. Tarp pirmų klasių daugiausia knygų perskaitė Ig klasė.20190113001201901130182019011302420190113027