Kalėdinis krepšinio turnyras

 Gruodžio 20d. gimnazijos sporto salėje vyko kalėdinis krepšinio turnyras ,,3 prieš 3“.

 Turnyre dalyvavo 8 komandos. Aikštelėje vyko atkakli sportininkų kova. Pertraukėlių metu ir komandų nariams, ir gausiai susirinkusiems žiūrovams gerą nuotaiką kūrė krepšinio palaikymo grupės ,,Laidback“ merginų pasirodymai.
 III vietą iškovojo komanda ,,Marmaledas“ (A. Mudurys, IIc, J. Papučka, IIId, D. Kašūra, IIIa). II vietą užėmė komanda ,,Prarastasis legionas“ (O. Vaštakas, IIIa, A. Jozonis, IIIb, R. Sarapas, IIIb,P. Burokas, IIIb). I vietą iškovojo komanda ,,Ignas be teisių“ (J. Petrulis, IVa, A. Minkevičius, IVa, K. Blieka, IVd, I. Stonikas, IVd).
 Pertraukos metu vyko Karavano konkursas. Konkursą laimėjo Arnas Sarapas, IIIb.
 Varžyboms teisėjavo M. Rūta, IIIa,T. Mačionis,IIIa, A. Kučinskas,IIIa, J. Petraitis, IIIa.
 Visos komandos, šokėjų grupė, teisėjai apdovanoti kalėdiniais saldžiaisiais prizais.

Kūno kultūros mokytoja Irena Grinienė

100 9887 2018122015 2018122019 2018122026