Projekto „100 idėjų Lietuvai“ finalas 

 Baigėsi iniciatyvos „100 idėjų Lietuvai“ projektas, kuris vyko visus metus.
 Iniciatyvos tikslas buvo pakviesti jaunus žmones geriau pažinti savo valstybę ir, pasimokius kūrybiškumo, pasiūlyti Lietuvai 100 naujų idėjų, kurios taptų gerais pokyčiais mums patiems, mūsų kraštui bei valstybei.
 Gruodžio  12 dieną gimnazistai dalyvavo  finaliniame projekto „100 idėjų Lietuvai“ renginyje, kuris vyko Lietuvos Respublikos Seimo konferencijų salėje. Renginyje dalyvavo visų atrinktų idėjų autoriai iš visos Lietuvos.
 Iniciatyvius jaunuolius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai  Aušra Maldeikienė, Ingrida Šimonytė, Kasparas Adomaitis. Po sveikinimų vyko  filmo „100 idėjų Lietuvai“ peržiūra.  
 Kiek vėliau visi dalyviai buvo suskirstyti į keturis komitetus. Kiekvienas komitetas iš savo srities turėjo išsirinkti idėją, komiteto pirmininką, kalbantįjį. Dirbdami savuose komitetuose dalyviai  sukūrė naują įstatymą, atspindintį jų pasirinktą idėją, bei jį viešai pristatė.  Po klausymų įvyko  balsavimas už pristatytuosius įstatymus. „Priimti“ 2 įstatymai iš 4. Taip dalyviai galėjo susipažinti, kaip Seime vyksta darbas priimant naujus įstatymus. 
 Renginio dalyviai savo 100 idėjų sąrašą perdavė Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui, kuris pažadėjo, kad  idėjos bus peržvelgtos.  
 Dėkojame renginio organizatoriams, gimnazijos administracijai ir projekto „100 idėjų Lietuvai“ kuratorei  socialinei pedagogei Audronei Matuzevičienei.
                                                           
                                                                                IIc klasės mokinė Augustina Zabukaitė
IMG 1666 IMG 1678