Kalėdinių puokščių paroda

 Laukdami švenčių mokiniai sukūrė daug įdomių, originalių kalėdinių puokščių.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi puokščių kūrėjais ir jų kūriniais: Vilte Bieleckaite (IIIb) ir jos puokšte „Žiemos dvelksmas“, Ugne Buzaite (IIIa) ir jos puokšte „Kalėdų belaukiant“, Gabriele Uldukyte (Ie) ir jos puokšte „Kalėdų nykštukas“, Emilija Gasparonyte (IIc) ir jos puokšte „Kalėdinis kvapų žaismas“, Viktorija Vilimaite, Gabija Kondrataite, Akvile Vasilenkaite, Daniele Einoryte (IIIc) ir jų sukurta puokšte „Sidabrinė žiema“, Gabriele Lapėginaite ( IVd) ir jos puokšte "Nykštukų blizgutė", If klasės mokinių puokšte „Atsinešk Kalėdas į namus“, Rūta Vizbaraite (IIId) ir jos puokšte „Apelsinų ratas“, Rugile Sirvydyte (IIIa) ir jos puokšte „Ekspresyvumas“, Aurelija Pitrėnaite (IIIb) ir jos puokšte „Grožis slypi paprastume“, Vesta Stepaniukaite (Ig) ir jos puokšte „Artėja...“, IIa klasės mokinių puokšte ,,Kalėdinis sūkurys“.
 Lukas Dyra (IVc) kalėdines puokštes kuria jau ketvirtus metus. Šių metų jo sukurta puokštė pavadinta „Geliančios rankos“. Miškininkų būrelio ,,Girinukai“ kalėdinę puokštę ,,Žiemos pasaka“ sukūrė Gabrielė Bugaitė (IIc).

100 9459 100 9460 100 9461 100 9464 100 9469 100 9470