Paroda ,,Laiškai Laurynui Stuokai – Gucevičiui“

 Gimnazijos priestato pirmame aukšte veikia mokinių dailės darbų paroda, skirta paminėti Lauryno Stuokos – Gucevičiaus 220-ąsias mirties metines. Paroda pavadinta ,,Laiškai Laurynui Stuokai – Gucevičiui“.

 Eksponuojami III–IV klasių mokinių darbai. Piešdami mokiniai interpretavo klasicizmo epochą ir šių dienų aktualijas. Piešiniuose atsispindi architektūros detalės, klasicizmo kostiumo niuansai, architekto darbo aplinka. Klasicizmo epochos vyro kostiumo detales mokiniai panaudojo kurdami šiuolaikinį kostiumą.
 Mokiniai rinkosi skirtingas technikas: grafikos, tapybos, akvarelės. Taip pat pasinaudojo įvairiais žanrais. Kūrė šaržą, karikatūrą, portretą, peizažą, natiurmortą.
 Šių metų ir kalėdinių dekoracijų detalės susietos su užuomina į Lauryno Stuokos – Gucevičiaus asmenybę, darbus, brandžiojo klasicizmo epochą.

Lena Zinienė, dailės mokytoja

100 9434 100 9448 100 9457 100 9436 100 9441 100 9453