Kalėdinė profesijų mugė

 Gruodžio 5d. grupė gimnazijos antrų klasių mokinių kartu su kuratore Elvyra Kavoliūniene aplankė Kalėdinę profesijų mugę, į kurią pakvietė Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Profesijų mugė vyko Kupiškio kultūros centro vitražų salėje.


 Mugės metu buvo pristatomos pagrindinės Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos veiklos. Visus lankytojus sužavėjo meninės dirbtuvės iš medžio, metalo ir gipso. Buvo dekoruoti stalai, barmenų profesijos atstovai vaišino kokteiliais, maisto technologai mokė, kaip pasigaminti naminių makaronų, siūlė paskanauti šviežių bandelių.
 Kiekvienos profesijos atstovai rodė savo sugebėjimus, patirtį, vyko pokalbiai ir diskusijos, įvairios viktorinos ir konkursai, sporto rungtys.
Mugė organizuota prisidedant prie naujos Europos Komisijos iniciatyvos – Europos profesinių gebėjimų savaitės – renginių.
Visi gimnazistai patenkinti muge, nes ji buvo naudinga ir informatyvi.

II klasių kuratorė Elvyra Kavoliūnienė

20181205 102048  20181205 102436 20181205 102616