Startuoja tarpklasinės krepšinio varžybos

 Naujasis tarpklasinių krepšinio varžybų sezonas prasidėjo spalio 23d. varžybomis tarp IVa ir IIIb klasių komandų. Jas po atkaklios kovos rezultatu 66-60 laimėjo IIIb klasės komanda.
 Šiais mokslo metais dalyvauti varžybose užsiregistravo 10 komandų. Jos suskirstytos į du pogrupius. Pirmąjį pogrupį sudaro Ie, Ih, IIa, IIb, IIc klasių komandos. Antrąjį - IIIa, IIIb, IIIc, IVa, IVd klasių komandos. Mokiniai, kurių klasės nedalyvauja varžybose, gali jungtis prie kitų klasių komandų. Džiugu, kad šiais metais komandų sudėtyse yra ir merginų (Ih ir IIa klasių komandos). Komandos savo pogrupiuose žais rato sistema.
 Visą informaciją apie varžybų eigą mokiniai gali sekti skelbimų lentoje prie sporto salės. Kviečiame ir sirgalius aktyviai palaikyti savo mėgstamas komandas.

Irena Grinienė, kūno kultūos mokytoja