Paskutinio skambučio šventė

 Gegužės 24d. gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė. 79-osios laidos 109 abiturientai susirinko į paskutinę mokyklinę pamoką.

 Abiturientai tradiciškai pasitikti prie gimnazijos, su klasių auklėtojomis palydėti į kabinetus. Pasveikinti savo buvusių mokinių atėjo pirmosios mokytojos, auklėtojos. Netrūko daug smagių, nostalgiškų prisiminimų. Dar kartą gražiausios mokyklinių metų akimirkos prisimintos peržiūrint nuotraukas, vartant pradinėse klasėse rašytus rašinėlius ar pieštus piešinius. Gimnazijos muziejuje visi pasirašė abiturientų knygoje. Po iškilmių gimnazijoje finalinis renginys vyko Jaunimo centre. Trečiokai gimnazistai paruošė nuotaikingą programą, linksmai priminė abiturientų dvylikos mokyklinių metų nueitą kelią, nominavo ryškiausius įvykius ir pasižymėjusius mokinius. Visi šventės dalyviai grožėjosi abiturientų mokykliniu valsu. Direktorius sveikindamas abiturientus džiaugėsi jų branda ir linkėjo sėkmės.

Skambutis 1 Skambutis2 Skambutis3 Skambutis4 Skambutis5 Skambutis6